Tania pomoc drogowa Poznań, lawety i nie tylko!

Oferujemy tanią, całodobową pomoc drogową na terenie miasta Poznań i nie tylko. Błyskawicznie odbieramy wezwania od naszych klientów, wysyłając na miejsce kolizji czy awarii doświadczonych holowników. Jako profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi pomocy drogowej, posiadamy najwyższej jakości sprzęt holowniczy, a także wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wymiany opon oraz naprawy drobnych usterek.

Lawety, którymi dysponujemy są przystosowane nie tylko do przewozu aut osobowych, ale także pojazdów wielkogabarytowych (takich, jak: samochody ciężarowe, busy, traktory, maszyny rolnicze, itp.).

Szczegółowy cennik naszych usług można poznać przez Internet, wysyłając elektroniczny formularz zgłoszeniowy, ale informacji o kosztach autoholowania udzielamy również drogą telefoniczną.

Fachowa pomoc drogowa dla wszystkich rodzajów pojazdów

Pomoc Drogowa Laweta podejmuje się sprawnego autoholowania na terenie miasta Poznań, a także na obszarze całej Polski i Europy. W przypadku kolizji drogowej czy awarii proponujemy bezpieczny dojazd do najbliższego warsztatu, ale na tym nie kończy się nasza rola. Wystarczy poznać nasz szczegółowy cennik, by przekonać się, że poza kompleksowymi usługami pomocy drogowej, zapewniamy także profesjonalne wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie od ubezpieczyciela.

Pomoc Drogowa Laweta Poznań: profesjonalne autoholowanie w kryzysowych sytuacjach na terenie miasta i nie tylko!