Natychmiastowa pomoc drogowa

Kolizja samochodowa, stłuczka, awaria – to zdarzenia losowe, które mogą przytrafić się właściwie każdemu z nas. W takich sytuacjach niezbędne jest błyskawiczne holowanie samochodu. Pomoc Drogowa Laweta to pewny i sprawdzony specjalista od wszelkiego rodzaju wypadków na drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obsłudze na najwyższym poziomie, zdobyliśmy uznanie kierowców z różnych miast Polski. Proponowane przez nas autoholowanie to kompleksowe usługi obejmujące nie tylko holowanie auta, ale także prace wulkanizacyjne i drobne naprawy usterek w pojazdach.

Holowanie samochodów: Poznań

Gdy pojazd, którym się poruszasz nagle odmówi posłuszeństwa, zgłoś się do nas! Świadczymy wysokiej jakości usługi holowania samochodów, bezpiecznie transportując auta w wyznaczone miejsce. Do dyspozycji klientów pozostajemy dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu – dzięki współpracującym z nami doświadczonym holownikom, odstawiliśmy już niejeden pojazd, zarówno osobowy, jak i ciężarowy.

Chcąc zapoznać się z naszymi usługami holowania aut, zadzwoń pod numer 607 715 715. Pod tym numerem możesz także zamówić lawetę z kierowcą, który pomoże Ci odstawić samochód w bezpieczne miejsce w każdej niespodziewanej sytuacji. Autoholowanie świadczymy głównie na terenie miasta Poznań, ale w rzeczywistości jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Polski.

Nasza oferta obejmuje szereg kompleksowych działań związanych z kolizjami i awariami na drogach – poza holowaniem samochodów, proponujemy także fachową pomoc w naprawie pojazdu oraz w załatwianiu wszelkich formalności powypadkowych.

Pomoc Drogowa Laweta: sprawne, szybkie oraz bezproblemowe holowanie auta!