Profesjonalna pomoc drogowa 607 715 715

W razie nieprzewidzianego zdarzenia na drodze, warto mieć przy sobie nasz numer telefonu: 607 715 715. Jesteśmy w pełni świadomi potrzeb naszych klientów, oferując profesjonalne usługi holowania lawetą na drogach lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych. Poza autoholowaniem, nasi specjaliści wykonują także prace wulkanizacyjne i drobne naprawy, przygotowując pojazd do transportu lawetą. Jesteśmy w stanie przewieźć nie tylko samochód osobowy, ale również dostawczy, ciężarowy czy traktor. W celu zapewnienia naszych klientom najwyższych standardów obsługi, nasze lawety są dostępne przez cały rok, dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Laweta: najwyższej jakości usługi w mieście Poznań i nie tylko

Pomoc Drogowa Laweta działa głównie na terenie miasta Poznań, ale na indywidualne życzenie klienta jest w stanie dotrzeć w dowolnie wyznaczone miejsce na terenie Polski, a nawet za granicą. W zakresie autoholowania stawiamy sobie wysokie wymagania, zdobywając w ten sposób zaufanie nawet ze strony najbardziej wymagających klientów.

Do natychmiastowej i skutecznej interwencji jesteśmy przygotowani o każdej porze dnia i nocy, a atutem naszej oferty są wyjątkowo przystępne ceny oraz wysoki poziom obsługi. Dokładamy wszelkich starań, by nieprzewidziane wypadki i awarie na drodze były jak najmniej stresujące dla klientów. Korzystając z naszych lawet, każdy kierowca może zdecydować się na pojazd zastępczy, a nawet zyskać fachową pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie.

Nasze lawety udostępniamy również wszystkim tym klientom, którzy nabyli pojazd za granicą i poszukują taniego sposobu przetransportowania go do Polski.