Natychmiastowa i skuteczna interwencja

Oferujemy profesjonalną pomoc drogową – działamy bez względu na panujące warunki, porę dnia i nocy. Zgłoszenia od klientów przyjmujemy pod numerem telefonu 607 715 715. Współpracujący z nami wykwalifikowani pracownicy są w stanie dotrzeć w każdy zakątek miasta Poznań, ale nie tylko. Nasze usługi świadczymy bowiem na terenie całej Polski, również w krajach za granicą.

Specjalizujemy się w pomocy drogowej udzielanej zarówno samochodom osobowym, jak i ciężarowym, a także wszelkiego rodzaju pojazdom o większych gabarytach. Operujemy wyłącznie bezpiecznymi lawetami i doświadczonymi holownikami, którzy posiadają przy sobie koła zapasowe oraz zestawy narzędzi do naprawy drobnych usterek.

Autopomoc Poznań: sprawnie, rzetelnie i bezproblemowo

Profesjonalnie świadczymy usługi pomocy drogowej nie tylko na terenie miasta Poznań, ale także na obszarze wielu innych regionów Polski. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele stresu kosztuje naszych klientów niedyspozycja auta, dlatego zawsze spieszymy z pomocą niezależnie od panujących warunków. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nikt nie musi obawiać się, że zostanie zupełnie sam z nieprzewidzianym zdarzeniem.

Gdy:

Twój pojazd został uszkodzony na skutek stłuczki bądź niespodziewanie odmówił posłuszeństwa z powodu awarii i potrzebujesz profesjonalnej pomocy drogowej, zadzwoń na numer telefonu 607 715 715. Naszym obszarem działalności jest nie tylko miasto Poznań, ale całe województwo wielkopolskie oraz każdy inny region Polski.

Nasze lawety posiadają ładowność do 12 ton, dzięki czemu holowanie nawet dużych samochodów nie stanowi dla nas żadnego problemu. Poza usługami autoholowania, proponujemy także fachową pomoc w zakresie usuwania usterek oraz wykonywania prac wulkanizacyjnych. Nasi doświadczeni pracownicy dodatkowo są w stanie udzielić Państwu kompleksowej pomocy w zakresie załatwiania wszelkich formalności powypadkowych związanych z ubieganiem się o odszkodowaniem.